Saturday, March 26, 2011

MAŁA MADZIA

Wczoraj poznałam Magdalenkę, która w czerwcu będzie miała roczek. Zupełnie nie miała humoru na sesje zdjęciową, co cały czas dawała do zrozumienia. Jednak w pobliżu czuwała mama, brat i ciocia Magdalenki, którzy stawali na głowie, by Madzia pokazała dwa ząbki:) Fotki zostały wykonane w warunkach domowych. Zapraszam :)

Sunday, January 9, 2011

Ślub Marty i Grzegorza

Podczas pierwszego spotkania z Martą i Grzegorzem rozmawialismy o tym ile śniegu bedzie leżało na ulicach i ile stopni ponizej zera będzie wskazywał termometr w dniu ich ślubu. Jednak matka natura była dla nich łaskawa i pogoda była raczej jesienna, niż zimowa.  Miłość Młodej Pary, szampański nastrój gości weselnych, wystrzałowa kapela- całość stworzyła wspaniałe wesele, które ja mogłam uwiecznić na zdjęciach. Zapraszam do obejrzenia 45 kadrów z wesela Marty i Grzegorza.


Wednesday, December 29, 2010

JULIA - little princess

Dziś miałam zaszczyt fotografować pięciomiesięczną księżniczkę - Julię. Oczywiście to ona dyktowała warunki sesji fotograficznej i zarządzała przerwę na małe conieco :) W sesji pomagały mama i ciocia Julii, które spełniały małe zachcianki modelki :) Zapraszam do obejrzenia zdjęć  :)Saturday, December 18, 2010

ŚLUB ASI I GRZEGORZA

Dziś miałam okazje być pierwszy raz  w nowym USC w Katowicach, a to wszystko za sprawą ślubu Asi i Grzesia.
Na dworze mróz -10, a Asia w letnich bucikach i sukience - adrenalina robi swoje :)
Wednesday, December 8, 2010

Chrzest Hani

W niedziele miałam okazję fotografować Hanię - małego aniołka:) Jej rodzice myśleli, że Hania będzie najgłośniej śpiewać w kościele, ale ona wszystkich zaskoczyła - i spała jak aniołek.
Zapraszam do galerii kilku zdjęć z Chrztu małej Hani.

Saturday, November 6, 2010

MAGDA I MICHAŁ

Kiedy tydzień temu wykonywałam zdjęcia plenerowe, myślałam, że to mój ostatni plener w tym roku... nic bardziej mylnego :)
Magda i Michał to znajomi mojej kuzynki. Ślub odbył się 26 Grudnia 2009 i właśnie dziś dojrzeli do decyzji o zrobieniu kilku fotek ślubnych. Przesympatyczna Młoda Para.

Wraz z wykonaniem ostatniego zdjęcia spadły pierwsze krople deszczu... można wiec powiedzieć, że zdążyliśmy przed zimą. Tylko jak oni będą się tłumaczyć swoim dzieciom?? podczas ślubu śnieg a zdjęcia plenerowe w żółci jesieni :) hmmm...
Zapraszam do galerii kilku zdjęć :)Wednesday, October 27, 2010

DŁUUGO WYCZEKIWANA :)

Witam wszystkich na mojej nowej stronce:)
W końcu się doczekałam:) Strona nie jest jeszcze skończona. Codziennie będę dodawać kolejne fotki.
Mimo że fotografuje od ośmiu lat to jest mój pierwszy blog. Lepiej późno niż wcale :P 
Na blogu przede wszystkim będę  umieszczać  najnowsze reportaże ślubne. Już jest po sezonie więc trochę to potrwa zanim zamieszczę pierwsze foto. Żeby nie było pusto wrzucam kilka fotek z wypadu z trzynastego października, kiedy to postanowiłyśmy z dziewczynami wyruszyć żuczkiem na podbój Bielska.
Żuczek nie mógł jechać a potem jeszcze dużo znaków przypominało nam ze dziś jest 13. No, ale przecież nic nie dzieje  się niepotrzebnie :P Gdyby nie poszukiwania Cechowej nie byłoby serduszka :) Tak więc przygotowania do sezonu SNOW rozpoczęte :)
Last updated: 21 Sep, 2017 22:41
belka
Wersja polska English version Wszelkie prawa zastrzezone.
Fotografia ślubna | Śląsk Katowice Sosnowiec Będzin Dąbrowa Górnicza Mysłowice
Projekt i wykonanie: Projekt i wykonanie :